Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay
Вибрати дату
-
Вибрати дату
1 ніч
1 номер, 2 дорослих, 0 дітей
Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay
Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay
Показати на карті
Ми зіставляємо ціни
Найкраще
Вид на захід сонця
Дозволено проживання з домашніми улюбленцями
Номери з видом на океан
Чай, заварений на традиційній печі
Ідеальне розташування
+ ще 5
Зручності
Усі зручності
Опис об’єкта розміщення
Показати ще
8,1/10
Чистота8,2
Зручності7,8
Розташування8,2
Сервіс8,3
Околиці
Туристичний об’єкт: Huandao Road
(660м)
Торговий район: Zengcuo'an Area
(780м)
Туристичний об’єкт: Xiamen University (Siming Campus)
(2,0км)
Туристичний об’єкт: Xiamen Music Square
(660м)
Відпочинок: Dongping Mountain Park
(<100м)
Туристичний об’єкт: Taiqing Palace
(<100м)
Переглянути на карті
Номери
Відгуки гостей
Послуги та зручності
Правила
5
Suite (Bathtub)
1 двоспальне ліжко розміру queen size
50 м² | Поверх: 1
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Кондиціонер
Окрема ванна
Ванна
Послуги дворецького
Перевірити доступність
6
Hilltop Sunset Mountain & Sea Suite (Quiet Sleep + Courtyard View + Refined Experience)
1 двоспальне ліжко розміру queen size
40-50 м² | Поверх: 1
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Кондиціонер
Окрема ванна
Послуги дворецького
Засоби для прибирання
Перевірити доступність
13
Сонячний номер (2 ліжка)
2 односпальне ліжко
25-30 м² | Поверх: 2
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Кондиціонер
Окрема ванна
Послуги дворецького
Засоби для прибирання
Перевірити доступність
6
Делюкс номер бізнес класу з ліжком розміру queen size з видом на гори
1 двоспальне ліжко розміру queen size
25-30 м² | Поверх: 1-2
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Кондиціонер
Окрема ванна
Послуги дворецького
Засоби для прибирання
Перевірити доступність
8
Hilltop Scenic Poolside Courtyard Room
1 двоспальне ліжко розміру queen size
40-50 м² | Поверх: 1
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Кондиціонер
Окрема ванна
Ванна
Послуги дворецького
Перевірити доступність
6
Hilltop Honeymoon Tub Panoramic Suite
1 двоспальне ліжко розміру king size
60 м² | Поверх: 1
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Кондиціонер
Окрема ванна
Ванна
Холодильник
Перевірити доступність
7
Hilltop Sunset Sea-view Suite
1 двоспальне ліжко розміру king size
60-65 м² | Поверх: 1
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Кондиціонер
Окрема ванна
Вид на море
Послуги дворецького
Перевірити доступність
6
Сімейний номер із видом на море
1 двоспальне ліжко розміру king size
55 м² | Поверх: 1
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Кондиціонер
Окрема ванна
Послуги дворецького
Засоби для прибирання
Перевірити доступність
4
Hilltop Santorini Private Suite
1 двоспальне ліжко розміру king size
55 м² | Поверх: 1
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Кондиціонер
Окрема ванна
Послуги дворецького
Засоби для прибирання
Перевірити доступність
6
номер твін (2 ліжка)
2 односпальне ліжко
45 м² | Поверх: 2
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Кондиціонер
Окрема ванна
Послуги дворецького
Засоби для прибирання
Перевірити доступність
5
Hilltop Private Garden Suite (Balcony Sea View + Small Garden + Sunshine Bathing)
1 диван-ліжко і 1 двоспальне ліжко розміру king size
50 м² | Поверх: 1
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Кондиціонер
Окрема ванна
Холодильник
Послуги дворецького
Перевірити доступність
6
Semi-mountain - Bathtub King Room
1 двоспальне ліжко розміру queen size
25-35 м² | Поверх: 1
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Кондиціонер
Окрема ванна
Ванна
Холодильник
Перевірити доступність
Приховати типи номерів
Перевірені відгуки
Середня оцінка для схожих помешкань у м. Сямень
У відгуках часто згадують
Користувач-гість
29 липня 2025 р.
Amazing view, great pool and environment 🩵 will definitely comeback soon
Перекласти
Користувач-гість
3 січня 2024 р.
The hotel is located in perfect place. Sea is just in 7 min walk, the hotel is Near the Temple what makes the atmosphere is very unusual. The room is wide and cozy. Feel like home there
Перекласти
D_0128
10 серпня 2026 р.
位置相比較還算不錯 其他方形也都不錯 就是我們住的那個房型不太喜歡 廈門也挺舒服很美很好看 價格挺實惠便宜看個人喜好
Перекласти
Користувач-гість
1 травня 2026 р.
一句話,夯爆了!!房間裏面的佈局很有講究,床對面的就是一片山景,用的反光玻璃,白天可以看到山景,晚上就是鏡子;房間還有浴缸,體驗感也不錯哦;而且民宿附近就有一片海,離景點也近;前台還有特別温順可愛的小貓可以rua,民宿老闆也很隨和熱情給了很多旅遊攻略和建議;整體下來感覺非常不錯,後面要還有機會再訂這家!
Перекласти
lseven7
1 квітня 2026 р.
民宿在半山腰,步行5分鐘就可以走到小吃街,有很多小吃,地理位置方便,衞生很乾凈,店家人很熱情,服務周到,還主動幫我升級了房間,給了周邊遊玩攻略等等…房間挺好的,感覺挺適合年輕小情侶,挺不錯的。
Перекласти
Користувач-гість
3 квітня 2026 р.
老闆人很好,給了很詳細的攻略,推薦的餐館都沒踩雷; 房間乾淨衞生,住的很舒服; 位置在半山上,鬧中取靜,吃飯逛街、去海邊和去鼓浪嶼都很方便; 以後去廈門還會住在這裏。
Перекласти
Анонімний користувач
1 квітня 2026 р.
替女兒定的房間,店長人很熱情,一直溝通都很有耐心。女兒説衞生很乾凈,並沒有像點評裏説的那樣。還好沒踩坑,女兒説今天還要繼續住。真的很感謝店長的服務。
Перекласти
Користувач-гість
1 квітня 2026 р.
住得很開心,管家服務很熱情,一開始以為衞生會有問題,結果房間很乾凈,還有一次性的毛巾浴巾。雖然衹住了一晚,但是睡得很好,很安靜。值得推薦
Перекласти
Nashenmefenbugushen
19 квітня 2026 р.
一半是山海,一半是日落。住進曾厝垵這家海景民宿,推窗見海,抬頭見雲,馬年的第一場旅行,被這家民宿狠狠拿捏了✨。
Перекласти
Послуги та зручності
Ресторан
Немає додаткової інформації
Правила об’єкта розміщення
Години заїзду й виїзду
Поселення: після 14:00
Час виїзду: до 12:00
Години роботи рецепції: [пн-нд]09:00–21:00
Щоб поселитися, за 1 день заздалегідь зв’яжіться з об’єктом розміщення телефоном
Приймає гостей
Це помешкання приймає гостей з усіх країн/регіонів
Правила розміщення дітей
У цьому помешканні можуть проживати діти будь-якого віку.
Розміщення дітей віком 0–12 р. безкоштовне, якщо не потрібні додаткові ліжка.
Дитячі ліжечка та додаткові ліжка
У номерах усіх типів не можна доставити дитячі ліжечка. Правила встановлення додаткових ліжок залежать від певного типу номера. Ознайомтеся з правилами відповідного типу номера.
Сніданок
Сніданок не надається
Правила щодо застави
ЗаставаПомешкання не вимагає заставу
Домашні тварини
Дозволено розміщення з домашніми тваринами на вимогуБезкоштовно
Види домашніх тварин, які можуть проживати: собаки,коти
Тварини-поводирі
Дозволено розміщення з тваринами-поводирями на вимогу
Вікові вимоги
На час поселення основному гостю має бути щонайменше 18 р.
Тихі години
Гості повинні зберігати тишу з 18:00 до 09:00
Сторони
Вечірки й заходи дозволено
Оплата в готелі
Опис об’єкта розміщення
Місцева назва готелю: 日落山海泳池海景民宿(厦门环岛南路曾厝垵店)
- Відкрито: 2017
- Реконструйовано: 2019
- Кількість номерів: 14
Телефон:+86-18059804909
Електронна адреса:1945346952@qq.com
The Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay provides a great place for travelers to relax after a busy day. The Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay is an ideal choice for travelers who want to take in the sights and sounds of Xiamen.
The hotel is only 8km from Xiamen Railway Station and 17km from Xiamen Gaoqi International Airport, giving guests a number of convenient transportation options. With multiple attractions nearby including The birthplace of Umino Paradise, Xiamen Music Square and Pangui Tower, guests will find plenty to keep themselves occupied.
This hotel makes a great place to kick back and relax after a long day of sightseeing. This Xiamen hotel provides parking on site.
This hotel is a popular accommodation for groups of friends traveling together.
Можливо, вам цікаво
Який час заїзду та виїзду в готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay?
У готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay заїзд триває з 14:00, а виїзд — до 12:00.Який час заїзду та виїзду в готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay?
Чи є в готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay басейн?
Так, у готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay є басейн.Чи є в готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay басейн?
Чи можна проживати в готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay з домашніми тваринами?
Так, у готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay зазвичай дозволено проживати з домашніми тваринами, але завжди краще зателефонувати заздалегідь та уточнити це.Чи можна проживати в готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay з домашніми тваринами?
Чи подають у готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay сніданок?
Ні, у готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay не подають сніданок. Чи подають у готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay сніданок?
Скільки коштує проживання в готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay?
Ціни в готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay відрізняються залежно від дат, правил готелю та інших факторів. Щоб переглянути актуальні ціни, укажіть свої дати подорожі.Скільки коштує проживання в готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay?
Як дістатися до готелю Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay з найближчого аеропорту?
Найближчий аеропорт — Xiamen Gaoqi International Airport (близько 31 хв від готелю автомобілем (16,9км)).Як дістатися до готелю Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay з найближчого аеропорту?
Які правила скасування діють у готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay?
Правила скасування в готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay відрізняються залежно від типу номера й умов бронювання.Які правила скасування діють у готелі Xiamen Sunset Mountain and Sea Resort Homestay?
Про цей об’єкт розміщення
| Найближчий аеропорт | Xiamen Gaoqi International Airport |
|---|---|
| Відстань до аеропорту | 17.34KM |
| Найближча залізнична станція | Xiamen Railway Station |
| Відстань до залізничної станції | 7.84KM |
| Найближча станція метро | Zhenhai Rd |
| Відстань до станції метро | 7.08KM |
| Середня ціна від | USD72 |
| Кількість зірок готелю | 3 |




















