Hotel Mercure Warszawa Grand
Вибрати дату
-
Вибрати дату
1 ніч
1 номер, 2 дорослих, 0 дітей
Hotel Mercure Warszawa Grand
Hotel Mercure Warszawa Grand
Показати на карті
Ми зіставляємо ціни
Найкраще
Вегетаріанський ресторан
Ідеальне розташування
Смачний сніданок
Ігрова кімната
Кав’ярня
+ ще 4
Зручності
Усі зручності
Опис об’єкта розміщення
Показати ще
8,8/10
Готель найкращого вибору в центрі міста, що пропонує зону для відпочинку з дітьми.
Околиці
Метро: Centrum
(650м)
Метро: Politechnika
(1,1км)
Аеропорт: Warsaw Chopin Airport
(8,0км)
Поїзд: Warsaw Downtown Station
(1,0км)
Поїзд: Warsaw Powiśle
(1,2км)
Переглянути на карті
Номери
Відгуки гостей
Послуги та зручності
Правила
9
Класичний двомісний номер
1 Двоспальне ліжко розміру queen size
З вікном
Для некурців
Кондиціонер
Окрема ванна
Ванна
Холодильник
Перевірити доступність
12
напівлюкс з ліжком розміру "king-size"
1 Двоспальне ліжко
З вікном
Для некурців
Кондиціонер
Окрема ванна
Мінібар
Душ
Перевірити доступність
13
Grand King Suite with Sofabed
1 Двоспальне ліжко розміру king size і 1 Диван-ліжко
З вікном
Для некурців
Кондиціонер
Окрема ванна
Мінібар
Душ
Перевірити доступність
8
Покращений номер із двома односпальними ліжками
2 Односпальне ліжко
З вікном
Для некурців
Кондиціонер
Ванна
Холодильник
Мінібар
Перевірити доступність
13
Покращений номер із двоспальним ліжком розміру king size
1 Двоспальне ліжко розміру queen size або 1 Двоспальне ліжко розміру king size
Глухе вікно
Для некурців
Кондиціонер
Окрема ванна
Ванна
Холодильник
Перевірити доступність
9
Номер класу "люкс"
1 Двоспальне ліжко розміру queen size
Глухе вікно
Для некурців
Кондиціонер
Окрема ванна
Холодильник
Мінібар
Перевірити доступність
5
Класичний одномісний номер
1 Односпальне ліжко
Глухе вікно
Для некурців
Кондиціонер
Окрема ванна
Холодильник
Мінібар
Перевірити доступність
8
Класичний номер із двома односпальними ліжками
2 Односпальне ліжко
З вікном
Для некурців
Кондиціонер
Окрема ванна
Ванна
Холодильник
Перевірити доступність
7
Привілейований номер з двоспальним ліжком розміру "king-size"
1 Двоспальне ліжко
З вікном
Для некурців
Кондиціонер
Окрема ванна
Мінібар
Душ
Перевірити доступність
4
Покращений двомісний номер із додатковим ліжком
1 Двоспальне ліжко розміру queen size або 1 Двоспальне ліжко розміру king size
З вікном
Для некурців
Телевізор
Розетка на 220 В
Гаряча вода цілодобово
Загальнодоступний душ
Перевірити доступність
Приховати типи номерів
Перевірені відгуки
Середня оцінка для схожих помешкань у м. Варшава
У відгуках часто згадують
Користувач-гість
18 березня 2025 р.
Перевершило мої очікування. Розташування чудове. Зміг дійти пішки від центрального залізничного вокзалу.
Оригінальний текстПереклад надано Google
Користувач-гість
21 серпня 2025 р.
Гарний та чистий готель у старому місті. Мабуть, не для сімей, але для самотніх мандрівників – ідеальний варіант.
Оригінальний текстПереклад надано Google
Muhammad Sh
31 грудня 2024 р.
Я прийшов до своєї кімнати пізно вночі, а о 7:30 ранку двері відчинилися, і це було так, ніби настав апокаліпсис, стільки шуму було.
Оригінальний текстПереклад надано Google
Користувач-гість
25 серпня 2025 р.
Жахливо, з мене стягнули двічі, досі чекаю на повернення мого депозиту
Оригінальний текстПереклад надано Google
Анонімний користувач
11 лютого 2025 р.
Не 4-зірковий готель. За капці потрібно ПЛАТИТИ! Погане шумопоглинання — чути сусідів як зверху, так і збоку! Зручності дуже старі, навіть куточки столу були зламані, вішалка для рушників хиталася — ледве відповідає 3-зірковому рівню. За ці гроші є кращі готелі.
Оригінальний текстПереклад надано Google
Користувач-гість
30 серпня 2024 р.
Я не рекомендую цей готель з наступних причин.
1) далеко від громадського транспорту, такого як автобус чи трамвай. (Близько 20 хвилин пішки)
2) меблі низької якості
3) поганий догляд (шпалери були подряпані, а стіл не прибирався належним чином)
4) гола стеля (можна побачити голу стелю з трубами та цементом, коли я лежав у ліжку) - схоже на місце для зберігання речей.
5) вища вартість порівняно з іншими готелями такого рівня якості (тризірковий рівень)
Оригінальний текстПереклад надано Google
zuber majid
13 листопада 2023 р.
Знову починаємо, повторний бізнес – найкращий бізнес.
Це, мабуть, мій 5-й/6-й раз у Mercure Grand Warsaw.
Щойно ви заходите, вас тепло зустрічає чудовий персонал.
Готель бездоганний. Номери, як завжди, винятково чисті.
Mercure Grand однозначно має отримати золоту нагороду за найкращий сніданок у Варшаві.
У них навіть є шампанське на сніданок.
Широкий вибір смачної їжі.
Розташування найкраще. На вулиці багато ресторанів і барів, а район надзвичайно безпечний.
Дякую Джоанні (менеджеру з обслуговування гостей) за добру турботу про своїх гостей.
Оригінальний текстПереклад надано Google
Користувач-гість
22 грудня 2023 р.
Готель найкращого вибору в центрі міста, що пропонує зону для відпочинку з дітьми.
Оригінальний текстПереклад надано Google
Користувач-гість
20 січня 2025 р.
Все було чудово
Оригінальний текстПереклад надано Google
Послуги та зручності
Winestone
Формат: A la carte
Кухня: Міжнародна,Місцева,Польська
Відкрито на такі прийоми їжі: Сніданок,Бранч,Обід,Полуденок,Вечеря,Коктейльна вечірка
Варіанти спеціального харчування: Без молочних продуктів,Без глютену,Веганське,Вегетаріанське
Атмосфера: Сімейна,Сучасна,Традиційна,Романтична
Варіанти харчування: Столики просто неба,Доступно для резервування
Години роботи: [пн - нд] 12:00-23:30
Правила об’єкта розміщення
Години заїзду й виїзду
Поселення: після 15:00
Час виїзду: до 12:00
Години роботи рецепції: цілодобово
Правила розміщення дітей
У цьому готелі діти можуть проживати в певних номерах.
За розміщення дітей на наявних ліжках може стягуватися додаткова плата. Укажіть кількість дітей, щоб дізнатися точнішу ціну.
Дитячі ліжечка та додаткові ліжка
Правила надання додаткових ліжок і дитячих ліжечок можуть відрізнятися залежно від типу номера. Щоб дізнатися більше, перегляньте відомості про тип номера.
Сніданок
КухняАмериканська,Континентальна,Повністю англійська/ірландська,Безглютенова,Веганська,Вегетаріанське
СтильШведський стіл
Час роботи[пн - нд] 06:30-10:30 Відкрито
| Вік | Плата |
|---|---|
Діти віком до 11 р. | безкоштовно |
Діти віком 12–17 р. | 79,00 PLN(прибл. 21,18 USD) на особу |
Дорослий | Шведський стіл:79,00 PLN(прибл. 21,18 USD) на особу |
Плата за додаткові сніданки не входить у загальну вартість; її потрібно сплатити в помешканні.
Правила щодо застави
ЗаставаПомешкання не вимагає заставу
Домашні тварини
Дозволено розміщення з домашніми тваринамиДодаткова плата
Види домашніх тварин, які можуть проживати: собаки,коти,інші види домашніх тварин (щоб отримати детальну інформацію, зв’яжіться з адміністрацією об’єкта розміщення)
Плата: 60,00 PLN (прибл. 16,08 USD) за одну домашню тварину за день
Тварини-поводирі
Дозволено розміщення з тваринами-поводирями
Вікові вимоги
На час поселення основному гостю має бути щонайменше 18 р.
Оплата в готелі
- Готівка
Опис об’єкта розміщення
Місцева назва готелю: Mercure Warszawa Grand
- Відкрито: 1957
- Реконструйовано: 2008
- Кількість номерів: 299
Телефон:+48-225832100
Електронна адреса:h3384@accor.com
Mercure Warszawa Grand (Варшава, Центр), Палац культури і науки і Національний стадіон знаходяться за 5 хв їзди на автомобілі одне від одного. Цей готель розташовується за 5,5 км від Площа старого міста і 5,6 км від Ринок старого міста.
Не пропустіть можливості насолодитися сервісами доступними для вашого відпочинку, серед яких парня та фітнес-центр. Цей готель додатково пропонує таке: безплатний Wi-Fi, послуги консьєржа та банкетна зала.
Вам сподобається у Grands Brasserie, одному з 2 ресторани у цьому готелі, або ж спробуйте використати цілодобове обслуговування номерів. Бар/лаундж-бар допоможе вам вгамувати свою спрагу улюбленим напоєм. Сніданок «шведський стіл» подається за додаткову плату у будні від 6:30 до 10:00 і на вихідних від 6:30 до 11:00. LOCALIZE
Пропонуються такі вигоди: цілодобовий бізнес-центр, послуги хімчистки/пральні та цілодобова стійка реєстрації готелю. Готель пропонує приміщення для конференцій та переговорні кімнати для проведення вашого заходу. Самостійне паркування (за додаткову плату) є на території.
Насолоджуйтесь домашньою атмосферою одного з 299 номерів, де ви також знайдете міні-баррідкокристалічний телевізор. Безкоштовний бездротовий інтернет дозволить залишатися на зв’язку, а для дозвіля в номерах є телевізори з супутниковим телебаченням. Приватні власні кімнати, (душ), а також дощовою душовою лійкою та фен. До вигод входять: телефон, а також сейфи та письмові столи.
Можливо, вам цікаво
Який час заїзду та виїзду в готелі Hotel Mercure Warszawa Grand?
У готелі Hotel Mercure Warszawa Grand заїзд триває з 15:00, а виїзд — до 12:00.Який час заїзду та виїзду в готелі Hotel Mercure Warszawa Grand?
Чи є в готелі Hotel Mercure Warszawa Grand басейн?
Ні, у готелі Hotel Mercure Warszawa Grand немає басейну.Чи є в готелі Hotel Mercure Warszawa Grand басейн?
Чи можна проживати в готелі Hotel Mercure Warszawa Grand з домашніми тваринами?
Так, у готелі Hotel Mercure Warszawa Grand зазвичай дозволено проживати з домашніми тваринами, але завжди краще зателефонувати заздалегідь та уточнити це.Чи можна проживати в готелі Hotel Mercure Warszawa Grand з домашніми тваринами?
Чи подають у готелі Hotel Mercure Warszawa Grand сніданок?
Так, гості готелю Hotel Mercure Warszawa Grand можуть насолоджуватися сніданками протягом свого періоду проживання.
Варіанти сніданку включають: Американська, Континентальна, Повністю англійська/ірландська, Безглютенова, Веганська, Вегетаріанська. Чи подають у готелі Hotel Mercure Warszawa Grand сніданок?
Скільки коштує проживання в готелі Hotel Mercure Warszawa Grand?
Ціни в готелі Hotel Mercure Warszawa Grand відрізняються залежно від дат, правил готелю та інших факторів. Щоб переглянути актуальні ціни, укажіть свої дати подорожі.Скільки коштує проживання в готелі Hotel Mercure Warszawa Grand?
Як дістатися до готелю Hotel Mercure Warszawa Grand з найближчого аеропорту?
Найближчий аеропорт — Warsaw Chopin Airport (близько 17 хв від готелю автомобілем (8,0км)).Як дістатися до готелю Hotel Mercure Warszawa Grand з найближчого аеропорту?
Які правила скасування діють у готелі Hotel Mercure Warszawa Grand?
Правила скасування в готелі Hotel Mercure Warszawa Grand відрізняються залежно від типу номера й умов бронювання.Які правила скасування діють у готелі Hotel Mercure Warszawa Grand?
Про цей об’єкт розміщення
| Найближчий аеропорт | Warsaw Chopin Airport |
|---|---|
| Відстань до аеропорту | 9.34KM |
| Найближча залізнична станція | Warsaw Downtown Station |
| Відстань до залізничної станції | 1.04KM |
| Найближча станція метро | Centrum |
| Відстань до станції метро | 1.11KM |
| Середня ціна від | USD232 |
| Кількість зірок готелю | 4 |























