Bhundhari Resort & Villas Samui
Вибрати дату
-
Вибрати дату
1 ніч
Bhundhari Resort & Villas Samui

Bhundhari Resort & Villas Samui

Показати на карті
Ми зіставляємо ціни
Найкраще
Відкритий панорамний басейн
Зона для засмаги
американський сніданок
Схід сонця
Виняткова приватність
+ ще 4
Зручності
Усі зручності
Опис об’єкта розміщення
Показати ще
Чистота8,2
Зручності8,3
Розташування8,1
Сервіс8,2
Околиці
Туристичний об’єкт: Rock beach
(710м)
Відпочинок: Anodas Spa at Nora Beach
(540м)
Відпочинок: Eranda Spa
(930м)
Аеропорт: Samui Airport
(2,5км)
Покупки: Samui Florist Shop
(1,4км)
Туристичний об’єкт: Mad Lang Island
(1,6км)
Переглянути на карті
20

Вілла класу "люкс"

1 Двоспальне ліжко розміру king size і 1 Диван-ліжко
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Окрема ванна
Ванна
Холодильник
Телевізор
Інформація про номер
Перевірити доступність
24

Делюкс вілла з басейном з видом на сад

1 Двоспальне ліжко розміру king size
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Окрема ванна
Ванна
Холодильник
Телевізор
Інформація про номер
Перевірити доступність
25

Делюкс вілла з басейном з видом на океан

1 Двоспальне ліжко розміру king size
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Окрема ванна
Ванна
Холодильник
Телевізор
Інформація про номер
Перевірити доступність
12

Суперлюкс на віллі

1 Двоспальне ліжко розміру king size і 1 Диван-ліжко
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Окрема ванна
Ванна
Холодильник
Телевізор
Інформація про номер
Перевірити доступність
21

Вілла класу "люкс" із видом на сад

1 Двоспальне ліжко розміру king size
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Окрема ванна
Ванна
Холодильник
Телевізор
Інформація про номер
Перевірити доступність
Приховати типи номерів

Перевірені відгуки
Середня оцінка для схожих помешкань у м. Самуї
У відгуках часто згадують
DDB24
15 серпня 2026 р.
I didn’t stay overnight at this resort but was very convenient to get to Koh Samui Airport. It also has a beautiful view from the pool area. The villas are beautiful but it is very secluded from shops etc, the restaurant is not amazing and on the day I was there is shut at 5:30. I had to order grab to the hotel to get food.
Перекласти
Користувач-гість
14 вересня 2026 р.
Pretty buildings, nice bathtub, Everything ok plus! At least!
Перекласти
Користувач-гість
22 липня 2026 р.
We stayed at this resort for 6 nights. The price was very affordable, and based on the photos online, the resort looked really beautiful. However, in reality, it doesn’t look the same. The outdoor areas are very dirty and poorly maintained. It seems like they are not cleaned or looked after regularly. On the other hand, the rooms themselves are very clean and nicely furnished. At first, we stayed in a standard room where only the bed was inside a closed room, while the shower and toilet were located outdoors. If you’re afraid of animals or insects, this can be quite unpleasant. Especially at night and after it rains, there are frogs, lizards, and various insects in the shower and toilet. The next day, we informed the reception about this. They kindly upgraded us to a Deluxe Room free of charge, where the shower and toilet were also inside the enclosed room. We really appreciated this gesture. All of the staff were extremely friendly and helpful. They always did their best to accommodate our requests and made us feel welcome throughout our stay. The location is not ideal, as the resort is about a 15-minute drive from Chaweng Beach. Every taxi ride costs around 400 THB, and the nearest 7-Eleven is about 1 km away.
Перекласти
Користувач-гість
27 вересня 2026 р.
This is my second stay, Over all the experience was good, I’ll definitely visit again soon.
Перекласти
Nataliia 01
13 січня 2026 р.
This hotel was the biggest disappointment and nearly ruined our trip. I don't know who is giving stars and writing positive reviews for it. Hotel has no any stars, it it old and needs big renovation. Toilet and shower are horrible, but the beach and way to the beach is a special challenge. There are no way to the beach, only ruined steps and stones. The beach is full of rubbish and plastic waist. Breakfast is outside under the hot sun. Pools are also very old and not attractive. The only positive thing is good pillows and bath robes, also hotel has a family of squirrels, which makes it not so depressing. The nearest convenient store is 2 km away, so you need take a taxi to go there. This hotel can be acceptable for $50 a night, not $250-300.
Перекласти
Користувач-гість
26 серпня 2026 р.
Unfortunately, the property does not live up to the pictures shown on the website or the standard suggested by its star rating. The resort appears to have been allowed to become run-down and is in need of significant maintenance and improvement. There are several areas around the pool that, in my opinion, would not meet acceptable health and safety standards. There was a lack of handrails in certain areas, along with slippery surfaces that could potentially result in a child seriously injuring themselves. The facilities around the pool area also left a lot to be desired. There were never enough sunbed mattresses or umbrellas available to accommodate the number of guests trying to use the pool area. The breakfast arrangements were equally disappointing. The breakfast area appeared to have only six tables set for four people, meaning guests regularly had to stand around and wait for other guests to finish before they could be seated. The breakfast consisted of set meals, and the menu did not vary at any point during our stay. The cleanliness of the accommodation was below an acceptable standard. We were constantly having to chase staff to have the bedding changed, while the bathroom, toilet and shower areas appeared to receive little more than a quick wipe-down. The bungalow we stayed in had a plunge pool, which was never properly cleaned during our stay. More concerningly, some of the wooden roof slats were loose. On one occasion, a gust of wind dislodged the slats, and they fell directly into the plunge pool area. This presented an obvious safety concern for anyone using or walking around the pool. Overall, the resort gave the impression of being tired and poorly maintained. The maintenance team appeared to be doing the absolute minimum in terms of ongoing repairs, while the cleaning team did not appear to be carrying out a thorough job. Given the condition of the property and the apparent disparity between the actual resort and the photographs and star rating advertised, I would strongly suggest that whoever is responsible for awarding the star rating returns to the property and carries out a full reassessment. In my opinion, the current rating does not accurately reflect the standard of accommodation and facilities being provided.
Перекласти
Користувач-гість
29 липня 2026 р.
I booked this hotel for my friends who came to join our wedding. The resort has a good view. But my friends mentioned that their request on an extra quilt was ignored 2 days in a row. The service was not really satisfying.
Перекласти
Анонімний користувач
25 липня 2026 р.
Beautiful area with good location but service wasn’t the best, the other villa’s around the area seemed better. Food was only so-so.
Перекласти
Анонімний користувач
15 січня 2026 р.
This is a case when a picture in Internet and reality are 2 different things. This is an old, smelly hotel which need to be destroyed and built new one. The way to the beach and beach itself were ugly and dangerous. There are no shops nearby. The maximum price for this hotel should be $50. Staff therefore was very friendly and helpful, as always.
Перекласти

Послуги та зручності

By the Sea
Формат: A la carte
Години роботи: [пн - нд] 08:00-20:00

Правила об’єкта розміщення

Години заїзду й виїзду
Поселення: після 14:00
Час виїзду: до 12:00

Години роботи рецепції: [пн-нд]07:00–22:00

Господар або персонал зустріне вас після прибуття

Якщо ви плануєте прибути після 22:00 у день поселення, зв’яжіться з помешканням щонайменше за 1 день заздалегідь таким способом: електронною поштою/телефоном.А також надайте інформацію про час поселення

Правила розміщення дітей
У цьому помешканні можуть проживати діти будь-якого віку.
За розміщення дітей на наявних ліжках може стягуватися додаткова плата. Укажіть кількість дітей, щоб дізнатися точнішу ціну.

Дитячі ліжечка та додаткові ліжка
У номерах усіх типів не можна доставити дитячі ліжечка чи додаткові ліжка.

Сніданок
КухняАмериканська,Азійська,Континентальна
СтильКомплексне меню
Час роботи[пн - нд] 07:00-10:00 Відкрито
ВікПлата
Діти віком до 17 р.
400,00 THB(прибл. 11,93 USD) на особу
Дорослий
Комплексне меню:400,00 THB(прибл. 11,93 USD) на особу
Плата за додаткові сніданки не входить у загальну вартість; її потрібно сплатити в помешканні.

Правила щодо застави
ЗаставаПомешкання не вимагає заставу

Домашні тварини
Заборонено розміщення з домашніми тваринами

Вікові вимоги
На час поселення основному гостю має бути щонайменше 18 р.

Оплата в готелі

Опис об’єкта розміщення

Місцева назва готелю: บุณฑรีก์ รีสอร์ท แอนด์ วิลล่า สมุย
  • Відкрито: 2009
  • Реконструйовано: 2024
  • Кількість номерів: 28
Телефон:+66-817373443
Електронна адреса:brs@ayany.com
Центральне розташування у м. Кох-Самуї, Пляж Chaweng і Затока Чоенг-Мон-Біч в 5 хв на машині – обирайте Bhundhari Resort & Villas Samui поруч із аеропортом для своєї подорожі. Цей курорт бутік розташовується за 11,4 км від Пляж Lamai і 7,3 км від Рибацьке селище Плаза.
Скористайтеся сервісами доступними для вашого відпочинку, серед яких відкритий басейн, або ж насолодіться видом, тут є тераса та парк. Цей курорт також має таке: безплатний Wi-Fi, весільні послуги та допомога з купівлею турів/квитків.
Bhundhari Resort & Villas Samui має ресторан, де можна смачно поїсти. Континентальний сніданок подається щодня за додаткову оплату.
Реєстратура працює у визначені години. Безкоштовне самостійне паркування є на території.
Насолоджуйтесь домашньою атмосферою одного з 28 номерів з кондиціонером, де ви також знайдете холодильник та Smart TV. Безкоштовний бездротовий інтернет дозволить залишатися на зв’язку, а для дозвіля в номерах є телевізори з цифровим телебаченням. Приватні власні кімнати має таке: біде та фен. До вигод входять: сейфиписьмові столи, а прибирання номерів проводиться щоденно.

Можливо, вам цікаво

Який час заїзду та виїзду в готелі Bhundhari Resort & Villas Samui?

У готелі Bhundhari Resort & Villas Samui заїзд триває з 14:00, а виїзд — до 12:00.

Чи є в готелі Bhundhari Resort & Villas Samui басейн?

Так, у готелі Bhundhari Resort & Villas Samui є басейн.

Чи можна проживати в готелі Bhundhari Resort & Villas Samui з домашніми тваринами?

Ні, у готелі Bhundhari Resort & Villas Samui заборонено проживати з домашніми тваринами.

Чи подають у готелі Bhundhari Resort & Villas Samui сніданок?

Так, гості готелю Bhundhari Resort & Villas Samui можуть насолоджуватися сніданками протягом свого періоду проживання. Варіанти сніданку включають: Американська, Азійська, Континентальна.

Скільки коштує проживання в готелі Bhundhari Resort & Villas Samui?

Ціни в готелі Bhundhari Resort & Villas Samui відрізняються залежно від дат, правил готелю та інших факторів. Щоб переглянути актуальні ціни, укажіть свої дати подорожі.

Як дістатися до готелю Bhundhari Resort & Villas Samui з найближчого аеропорту?

Найближчий аеропорт — Samui Airport (близько 10 хв від готелю автомобілем (2,5км)).

Які правила скасування діють у готелі Bhundhari Resort & Villas Samui?

Правила скасування в готелі Bhundhari Resort & Villas Samui відрізняються залежно від типу номера й умов бронювання.

Про цей об’єкт розміщення

Найближчий аеропортSamui Airport
Відстань до аеропорту2.48KM
Середня ціна відUSD146
Кількість зірок готелю4