Cocana Resort Gili Trawangan
Вибрати дату
-
Вибрати дату
1 ніч
1 номер, 2 дорослих, 0 дітей
Cocana Resort Gili Trawangan
Cocana Resort Gili Trawangan
Показати на карті
Ми зіставляємо ціни
Найкраще
Фітнес-зал
Відкритий басейн
Спа-салон
Вид на захід сонця
Приватний пляж
+ ще 5
Зручності
Усі зручності
Опис об’єкта розміщення
Показати ще
9,6/10
Чистота9,7
Зручності9,4
Розташування9,6
Сервіс9,6
Околиці
Аеропорт: Lombok International Airport
(53,5км)
Орієнтири: Cocana Sunset Club Gili Trawangan
(<100м)
Орієнтири: scuba froggy dive center
(110м)
Орієнтири: Villa-Gili-Bali-Beach
(340м)
Орієнтири: Street workout parc
(460м)
Орієнтири: Kardia - Best sunset spot in Gili Trawangan
(640м)
Переглянути на карті
Номери
Відгуки гостей
Послуги та зручності
Правила
9
Делюкс номер з видом на басейн у лагуні
1 Двоспальне ліжко
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Мінібар
Пакетик чаю
Сповіщення дзвінком у двері/на телефон
Окремий туалет
Перевірити доступність
6
Adults Only (18+) Deluxe Lagoon Pool Access
1 Двоспальне ліжко розміру king size
47 м² | Поверх: 2
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Окрема ванна
Мінібар
Телевізор
Душ
Перевірити доступність
17
трикімнатні вілли
2 Двоспальне ліжко розміру queen size і 2 Односпальне ліжко
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Окрема ванна
Ванна
Холодильник
Мінібар
Перевірити доступність
9
Deluxe Lagoon Pool Access
1 Двоспальне ліжко розміру queen size
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Окрема ванна
Мінібар
Телевізор
Душ
Перевірити доступність
7
Adults Only (18+) Deluxe Lagoon Pool View
1 Двоспальне ліжко розміру king size
47 м² | Поверх: 2
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Окрема ванна
Мінібар
Телевізор
Душ
Перевірити доступність
10
Розкішний номер з видом на лагуну
1 Двоспальне ліжко розміру king size
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Мінібар
Пакетик чаю
Сповіщення дзвінком у двері/на телефон
Зубна щітка
Перевірити доступність
11
Вілла з однією спальнею
1 Двоспальне ліжко розміру queen size
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Окрема ванна
Холодильник
Мінібар
Телевізор
Перевірити доступність
13
Two-bedroom Villas
2 Двоспальне ліжко розміру queen size
З вікном
Безкоштовний Wi-Fi
Для некурців
Окрема ванна
Холодильник
Мінібар
Телевізор
Перевірити доступність
Приховати типи номерів
Перевірені відгуки
Середня оцінка для схожих помешкань у м. Гили Траванган
У відгуках часто згадують
Ivan Senjaya
25 травня 2026 р.
As a local tourist, here what i experience :
Location : 5/5, right at the center of sunset places in Gili T, beach club and restaurants in a 2-3 minutes walkable distances.
Cleanliness : 5/5, spotless room, as it is new property, no dirty surface or anything.
In Room Facilities : 3/5, at this pricepoints, no nespresso machine, and everything in the pantry are not free, however they give a welcome fruit, in the bath amenities, i do not find a toothbrush (but they give us when we contacted room service), also no turndown service too.
Staff : 5/5, great staff and hospitality.
Pricepoints : 4/5, It is fair enough.
Перекласти
Користувач-гість
20 травня 2026 р.
The resort is quite new and we loved the lagoon pool and breakfast.
Перекласти
Honey Fist
12 березня 2026 р.
😄👊🏻 We had an absolutely wonderful time staying in Gili for our honeymoon!
We took a horse cart from the harbor to the resort, which was a unique and fun experience. We also rented an electric bike at the accommodation and comfortably explored every corner of the island.
Most of all, true to its resort name, the swimming pool, gym, and private beach were very private and relaxing, making it perfect for a couple's trip. I also remember all the staff members being incredibly friendly and welcoming with smiles.
I had heard that the water quality on Gili Island isn't the best, and on our first day, the water from the shower was quite poor. However, when I informed the front desk, they immediately changed our room to a better one. Thanks to the staff's prompt and kind response, we were able to enjoy the rest of our stay perfectly.
I highly recommend this place for a honeymoon or couple's getaway!
Перекласти
Користувач-гість
5 серпня 2026 р.
I’m so frustrated typing this review , my stay was good till I called the reception to check out , 2 times they did not pick up then third time I informed them I need to check out yet 15 mins later no one came , I called again then they sent someone , I was getting late for my boat to Bali , informed the guy who came to till them I need horse ride as fast as they can , but he did not !
I went to the reception to ask again after more than 20 mins trying to check out which led to me being late , they told me they have waiting list for horse ride and everything was so late , no one care about me missing my boat , I asked for the manager which was the worst resort manager event met , he was so arrogant , talking rude , told me it is not their problem and I just have to wait , offered no help , then he dared to talk to me in downgrading attitude saying he can pay for my boat !!
He literally insulted me in front of everyone one and then after I said I’m gonna complain about the property he said complain about me then mentioned his name In a total disrespectful way, they ruin my whole vacation , cannot believe how rude that place was !
Перекласти
Анонімний користувач
23 липня 2026 р.
We had a wonderful 4-night stay in a One Bedroom Villa with Private Pool at Cocana Resort Gili Trawangan.
The villa was beautiful—modern, spacious, impeccably clean, and thoughtfully designed.
The resort itself has a luxurious atmosphere, with excellent facilities that made it a pleasure to relax and unwind.
We especially enjoyed breakfast each morning, with its combination of à la carte dishes and buffet options served on the Pacifica Restaurant terrace, as well as sunset drinks at the Sunset Beach Club.
We also appreciated the complimentary use of the resort’s high-quality bicycles each day, which made exploring the island easy and enjoyable.
Our only minor criticism was that the minibar wasn’t restocked despite daily housekeeping, and we had to contact reception twice after running out of toilet paper because it hadn’t been replenished.
Overall, Cocana Resort is a beautiful place to stay, with stunning villas, excellent facilities, and a great location.
We highly recommend it and would happily stay here again.
Перекласти
PGJM
8 серпня 2026 р.
Terrific location - right where the sun sets. Great facilities and most attentive team
Перекласти
Користувач-гість
11 червня 2026 р.
I had a fantastic stay at Cocana Resort in Gili Trawangan. The property is beautiful, modern, and very well designed, with a relaxing island vibe that makes it perfect for a getaway.
The rooms were spacious, clean, and comfortable, and the overall atmosphere felt both luxurious and laid-back at the same time. The pool area and common spaces were highlights — great for relaxing during the day.
Staff were friendly, attentive, and always willing to help, which made the experience even better. The location is also convenient while still feeling peaceful.
Overall, a great place to stay in Gili Trawangan — I’d definitely come back again
Перекласти
Kresha Paskaren
27 жовтня 2025 р.
My husband and I had an amazing stay at Cocana this week. The room was excellent with direct pool access. The staff were all so friendly and helpful all the time. And breakfast was delicious. Would definitely want to come back
Перекласти
Користувач-гість
6 червня 2025 р.
hands down the best resort i’ve ever stayed in! this whole establishment is so aesthetically pleasing and staff were all so friendly that they would greet us with a big smile every time they saw us - couldn’t be more welcoming!
we stayed at a one-bedroom villa for three nights and it was just amazing - the villa was very clean and bed was comfy. the bathroom is pretty and spacious too! there’s one time where we witnessed how they did housekeeping in front of us and they had high hygiene standards which i appreciate very much!
i’d say i’ve made the right choice choosing this resort over the others as they’ve also got the perfect sunset view and it’s the most epic one i had so far. cheers to cocana and gili T, will come back for sure!
Перекласти
Послуги та зручності
Ресторан
Немає додаткової інформації
Правила об’єкта розміщення
Години заїзду й виїзду
Поселення: після 14:00
Час виїзду: до 11:00
Години роботи рецепції: [пн-нд]07:00–23:00
Якщо ви прибуваєте в неробочий час рецепції, заздалегідь зв’яжіться з адміністрацією помешкання (за 1 день)
Правила розміщення дітей
У номерах деяких типів у цьому готелі дозволено проживання дітей віком від 1 р.
За розміщення дітей на наявних ліжках може стягуватися додаткова плата. Укажіть кількість дітей, щоб дізнатися точнішу ціну.
Дитячі ліжечка та додаткові ліжка
Правила надання додаткових ліжок і дитячих ліжечок можуть відрізнятися залежно від типу номера. Щоб дізнатися більше, перегляньте відомості про тип номера.
Сніданок
КухняАмериканська,Азійська,Континентальна,Безглютенова,Халяльна,Веганська,Вегетаріанське
СтильA la carte
Час роботи[пн - нд] 07:00-10:00 Відкрито
| Вік | Плата |
|---|---|
Дорослий | Зв’язатися з помешканням |
Плата за додаткові сніданки не входить у загальну вартість; її потрібно сплатити в помешканні.
Правила щодо застави
ЗаставаПомешкання не вимагає заставу
Домашні тварини
Заборонено розміщення з домашніми тваринами
Тварини-поводирі
Заборонено розміщення з тваринами-поводирями
Вікові вимоги
На час поселення основному гостю має бути щонайменше 18 р.
Оплата в готелі
- Готівка
Опис об’єкта розміщення
Місцева назва готелю: Cocana Resort Gili Trawangan
- Відкрито: 2023
- Кількість номерів: 83
Телефон:+62-81322777702
Електронна адреса:reservation@cocanaresorts.com
Cocana Resort Gili Trawangan розміщується у кварталі розваг у м. Гілі Траванган; Gili Trawangan Beach розташовується всього за кілька кроків, а Pantai Pandanan – за 3 хв на автомобілі. Цей курорт з пляжем розташовується за 16,5 км від Пляж Сенггігі і 1,7 км від Turtle Shore.
Розслабтесь та відпочиньте за допомогою наступного: масаж, процедури з догляду за тілом та процедури з догляду за обличчям. Ви можете насолодитися сонцем на приватному пляжі або ж скористатися з інших сервісів доступних для вашого відпочинку, серед яких відкритий басейн та фітнес-центр. Цей курорт, ар-деко, додатково пропонує таке: безплатний Wi-Fi, послуги консьєржа та зала для прийомів.
Смачно поїжте у ресторан або ж, не виходячи з номера, використайте обслуговування номерів на цьому курорті. Бар/лаундж-бар, пляжний бар або бар біля басейну може запропонувати вам рятівні охолоджені напої. Сніданок на замовлення подається щодня за додаткову оплату.
Пропонуються такі вигоди: послуги хімчистки/пральні, сховище для багажу та пральня. За додаткову оплату гості можуть користуватися таким: трансфер із/до аеропорту протягом певних годин та трансфер до порома (за додаткову плату).
Насолоджуйтесь домашньою атмосферою одного з 83 номерів з кондиціонером, де ви також знайдете міні-бар та рідкокристалічний телевізор. Безкоштовний бездротовий інтернет дозволить залишатися на зв’язку, а для дозвіля в номерах є телевізори з цифровим телебаченням. У ванній кімнаті є душ з дощовою душовою лійкою та фірмові засоби гігієни. До вигод входять: сейфиписьмові столи, а прибирання номерів проводиться щоденно.
Можливо, вам цікаво
Який час заїзду та виїзду в готелі Cocana Resort Gili Trawangan?
У готелі Cocana Resort Gili Trawangan заїзд триває з 14:00, а виїзд — до 11:00.Який час заїзду та виїзду в готелі Cocana Resort Gili Trawangan?
Чи є в готелі Cocana Resort Gili Trawangan басейн?
Так, у готелі Cocana Resort Gili Trawangan є басейн.Чи є в готелі Cocana Resort Gili Trawangan басейн?
Чи можна проживати в готелі Cocana Resort Gili Trawangan з домашніми тваринами?
Ні, у готелі Cocana Resort Gili Trawangan заборонено проживати з домашніми тваринами.Чи можна проживати в готелі Cocana Resort Gili Trawangan з домашніми тваринами?
Чи подають у готелі Cocana Resort Gili Trawangan сніданок?
Так, гості готелю Cocana Resort Gili Trawangan можуть насолоджуватися сніданками протягом свого періоду проживання.
Варіанти сніданку включають: Американська, Азійська, Континентальна, Безглютенова, Халяльна, Веганська, Вегетаріанська. Чи подають у готелі Cocana Resort Gili Trawangan сніданок?
Скільки коштує проживання в готелі Cocana Resort Gili Trawangan?
Ціни в готелі Cocana Resort Gili Trawangan відрізняються залежно від дат, правил готелю та інших факторів. Щоб переглянути актуальні ціни, укажіть свої дати подорожі.Скільки коштує проживання в готелі Cocana Resort Gili Trawangan?
Як дістатися до готелю Cocana Resort Gili Trawangan з найближчого аеропорту?
Найближчий аеропорт — Lombok International Airport (відстань від готелю по прямій: 53,5км).Як дістатися до готелю Cocana Resort Gili Trawangan з найближчого аеропорту?
Які правила скасування діють у готелі Cocana Resort Gili Trawangan?
Правила скасування в готелі Cocana Resort Gili Trawangan відрізняються залежно від типу номера й умов бронювання.Які правила скасування діють у готелі Cocana Resort Gili Trawangan?
Про цей об’єкт розміщення
| Середня ціна від | USD538 |
|---|---|
| Кількість зірок готелю | 5 |






















